PRP Uygulaması

PRP Uygulaması

PRP Tedavisinin Sırrı

PRP Tedavisinin Sırrı

Vücudumuzdaki bir çok hastalıklar kök hücre dediğimiz hücrelerin eksikliğinden kaynaklanır ve ya büyük oranda etkilenir.

Kök hücreler aslında kemik iliğimizin içinde barınır, fakat vücudun diğer tüm fonksiyonlarını da yenilemek açısından iç sistemden organlara ve deriye doğru hareket halinde olurlar. Bazı durumlarda ise bu kök hücreler hareketsiz bir vaziyette olurlar. En büyük özellikleri ise insan vücudunda bölündükçe ihtiyaç duyulan hasarlı, zayıf, muhtaç bölgede eksik olan tüm hücrelere dönüşebilen tek hücre olmalıdır.

Saç dökülmesi ve hasarlı saçların tedavisinde Mezoterapi uygulaması ile birlikte çığır açan bir yöntem olmuştur PRP kök hücre tedavisi. Her durumda olduğu gibi bu işlem de kesinlikle işinin uzmanı ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir; aksi taktirde toplanılan kök hücrelerinize yazık olacaktır.

Antalyada PRPli Saç Ekimi

Antalya’da PRP’li Saç Ekimi

PRP uygulamasının sunduğu bu muhteşem etki ve onarım gücünü New Hairline Antalya Saç Ekim ekibi olarak yalnızca seanslara bölünmüş tedavi şekli olarak uygulamakla kalmayıp, gerçekleştirdiğimiz her saç ekim operasyonu sonrasında mutlaka PRP plazma uygulamasını da hastalarımıza tek seans şeklinde enjekte ediyoruz. Böylece hem elde edilecek sonucu garantileme hem de profesyonelliğimizin bir alışkanlığı olarak farkımızı ortaya koyuyoruz.

PRP Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir

PRP Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

PRP işlemi için hastalarımızdan gereken yalnızca az miktarda tüp içerisine alınmış kandır. Bu kanı sentrifüj dediğimiz bir işlemden geçirerek kök hücrelerin toplanmasını ve en verimli şekilde yoğunlaştırılmış plazmada toplanmasını sağlıyoruz. Sentrifüj denilen işlemin yapılış şekli, açısı, zamanı ve özellikle de bu sırada kullanılan cihaz çok önemli ölçüde verimliliği arttırıp azaltabilir.

İşte bu konuda New Hairline Antalya Saç Ekim merkezi ekibi tüm uzmanlarıyla şeffaflıktan yana olmaktan gurur duyar. Yılların tecrübesini edinmiş uzmanlarımız öncelikle hastalarımızın çıkarlarını düşünerek hareket eder ve PRP işleminde yapılması mümkün olan en yoğun ayrıştırma işlemini gerçekleştirir. Buna ek olarak kullandıkları özel jeller ile (yine Sağlık Bakanlığı onaylı ve hiçbir yan etkisi bulunmadığı kanıtlanmış bitkisel ürünler) hedefleri olan saç köklerinin en çok ihtiyaç duyduğu mineraller ve vitaminleri almalarını tekrar güvence altına almış olurlar. Yani uzmanlarımız hastalarımıza uygulanan PRP plazma etkisinin fire oranını bir kat daha düşürerek işlerini başarıyla tamamlarlar.

PRP Kimlere Uygulanır

PRP Kimlere Uygulanır?

PRP uygulaması uzman değerlendirmesi ardından kişiye özel planlanmalı ve seans sayıları ile seans aralarındaki zaman dilimi konuşulmalıdır. Yılda birkaç defa PRP kök hücre uygulaması bir çok hastamıza ve de buna ihtiyaç duyan her kişiye fayda sağlayacaktır.

PRP tedavisi için New Hairline Antalya Saç Ekim uzmanlarımızla görüşmekten çekinmeyin. Size severek yardımcı olacak New Hairline Antalya Saç Ekimi merkezi ekibimize iletişim formunu doldurarak çok kolay ulaşabilirsiniz.