Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi Nedir?

Genelde kadınlara uygulanan bir işlem olmasına rağmen ihtiyaç durumunda erkeklere de uygulanır.

Kaş ekimi için özel ve daha ince uçlu mikro cihazlar kullanılır. New Hairline Antalya Saç Ekim Merkezi olarak gerekli ön görüşmeler ve çizim sonucu hastamızın da şekline onay vermesinin ardından bulaşıcı hastalıklara karşı önlem amaçlı gerekli laboratuvar testleri yapıldıktan sonra kaş ekim işlemine başlanılabilir.

Kaş Ekimi Nasıl Gerçekleşir?

Saç ekimine benzer şekilde lokal anestezi ile uygulanan kaş ekim işlemi için gerekli kıl kökleri kafadaki saçların ense kısmından alınır. Alım işlemi için saçları kazımak gerekse de, New Hairline Antalya Saç Ekimi uzmanlarımız bu az miktarda köklerin alımı için kazıma işlemini kesinlikle gözle görülmeyecek şekil ve kısımlarda yapmaktadırlar.

Alınan kök sayısı istenilen kaş şekline göre değişiklik gösterebilir. Bu sayı genelde 50 ila 500 arasındadır.

Kaş Ekimi Nedir

Kaşlar Mutlaka Doğru Açılarda Ekilmelidir

Kaş yapısı ve büyüme şekli açısından bu işlemde en önemli husus ekim şeklidir. Kılların ekim açısı son derece dikkat gerektiren bir durumdur çünkü kaş bölgesinde büyüyen kılların bölge bölge açısal farklılıkları vardır ve ekim sırasında doğal açıyı tutturamama durumunda kaşlarda çok çirkin bir görüntü oluşması kaçınılmaz olacaktır.

Burun kemiğine yakın kıllar daha dik çıkarken kulak bölgesine yaklaştıkça açılarda gözle görülür farklılıklar mevcuttur. Kaş ekimi konusunda oldukça tecrübeli ve el becerileri gelişmiş uzmanlarımıza bu konuda güvenebilir kaş ekiminizi New Hairline Antalya Saç Ekimi ekibi kalitesinde gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat bilgisi için sitemizde bulunan iletişim formunu, resimlerinizi de ekleyerek bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Kaşlar Mutlaka Doğru Açılarda Ekilmelidir