Saç Ekimi

Saç Ekimi Nedir?

Sayılması mümkün olmayan birçok alanda gelişmiş olan tıp dünyasının saç dökülmesi ve kelliğe de yıllar önce bir çare bulmuş olması insanoğlu için çok sevindirici bir gerçektir. Bulunan yöntem, sağlıklı ve halen deride yaşamayı başarmış kıl köklerini alıp üzerinde hiç ve ya çok az kılların bulunduğu bölgeye yerleştirmeyi mümkün kılmakta. Özellikle destekleyici tedavilerin ve ya ilaçların düzeltemeyeceği durumlarda bu yöntem hayat kurtarıcı olarak tarif edilebilir.

Saç ekimi dediğimiz cerrahi işlem, ihtiyaç duyulan bölgelerin lokal anestezi yardımıyla uyuşturulması, sonrasında sağlıklı köklerin bulundukları yerden alınıp ihtiyaç duyulan bölgeye ekilmesi olarak tanımlanabilir.

Saç ekim işlemi iki çeşit uygulama yöntemi ile gerçekleştirilebilir. Birincisi FUT Yöntemi ve ikincisi de günümüzün en çok tercih edilen saç ekim yöntemi olan FUE Yöntemi’dir.

Saç Ekimi Nedir

Bize Ücretsiz Danışın!

New Hairline Saç Ekim uzmanımızla yapacağınız görüşmede rahatsızlık duyduğunuz seyrelme probleminizin ekim dışında bir tedavi yöntemi ile tedavi edilebilir olup olmadığı, edilebilir ise bunların hangileri olduğu ve sıradaki adımları çekinmeden görüşebilirsiniz. Yine uzmanlarımız ile yapılan görüşmelerde ekim gereken durumlarda operasyonun planlanmasını, akışını, sonrasını ve size uygun bir tedavi için gerekli süreci belirleyebilir profesyonel yardım alabilirsiniz.

Yapacağınız tüm ön görüşmeler ücretsizdir.

Bu işlemin can damarı ise her estetik işleminde olduğu gibi alanında el becerisi gelişmiş, tecrübeli ve operasyon sonuçları gözle görülür başarı gösteren uzmanlara başvurmaktır. Bu açıdan New Hairline Antalya Saç Ekimi ekibi, bünyesinde bulunan oldukça tecrübeli ve kendilerini gözle görülen başarılarıyla ispatlamış uzman kadrosuyla hastalarına hizmet vermekten gurur duyar.

Bize Ücretsiz Danışın

Antalya’da Saç Ekimi

New Hairline Antalya Saç Ekim Merkezi’nin Kalitesini Nasıl Anlarsınız?

‘Aslan yattığı yerden belli olur’ sözünü elbet hepimiz duymuşuzdur. New Hairline ekibi olarak bünyemizde bulundurduğumuz uzmanlarımızın tecrübesi, profesyonelliği, müşteri odaklılığı ve de insan ilişkilerinde güçlü olmaları; hastalarımıza tam odaklanıp onlarla empati kurabilmelerinin yanı sıra birlikte çalıştığımız ve bünyesinde bulunduğumuz Hastane de bizim için çok önemlidir.

Bu nedenle Antalya’da Saç Ekimi derken iyi araştırıp bizleri bulan tüm hastalarımız ekibimizin kalitesine referans olacaktır. Kaliteli ekip dendiğinde, kalitesiz hastanelerle çalışılmaz elbette. New Hairline Antalya Saç Ekimi hastalarının tüm işlemleri ve tedavileri Medicalpark Hastanesinde gerçekleştirilmektedir.

Antalyada Saç Ekimi