Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Sakal Ekimi Nasıl Bir İşlemdir?

Sakal ekim işlemi de aynen saç ekimi ve bıyık ekimi işleminde olduğu gibi ince ve dikkat gerektiren bir cerrahi işlemdir. New Hairline Antalya Saç ekim ekibi olarak bu işlemimizde de yalnızca FUE Saç Ekim Tekniği ile çalışmakta olup hastalarımızın estetik görüntüsüne üst düzey dikkat gösteriyoruz. Özellikle de bıyık ve sakal ekimi işlemleri yüzün tam ortasında olmakla beraber çok dikkat çekici noktalarda bulundukları için uzman kadronun hata yapma payı çok düşüktür.

Sakal ekim işlemi için New Hairline Antalya Saç Ekimi olarak kök alımlarını kafanın ense kısmından, yani iki kulak arasında bulunan saç köklerinden yapmaktayız. Sakal yüzeyi çok büyük ve geniş bir alan olmadığı için kafa arkasında bulunan kıl kökleri bu ekim işlemi için rahatlıkla yetecektir. Tek istisna olarak adlandırabileceğimiz durum ise, ense bölgesinden alınan kökler ile birden fazla saç ekim işlemi gerçekleştirilmiş ise ve ense kıl köklerinin yeniden alımı estetik açıdan görüntü bozucu olacağı durumlarda uzmanlarımız hastamızın ense görüntüsünü bozmamak için göğüs kıllarından da alım yapabilirler. Bu durumda ekilen köklerin yapısından dolayı New Hairline Antalya Saç Ekimi uzman ekibimiz hiçbir şekilde işlemin başarı garantisini veremeyecektir.

Sakal Ekimi Nasıl Bir İşlemdir

Genelde Hangi Durumlarda Sakal Ekimi İşlemi Tercih Edilir?

Sakal ekiminin en çok yara ve ya kaza sonucu oluşan izler, saç kıran veya benzeri hastalıklardan ve ilaç kullanımından dolayı bölgesel ‘kellik’, yani sakalsız kalmış alanların oluşumu durumlarında tercih edildiği gözlenir.

Sakal Ekimi ameliyatı New Hairline Antalya Saç ekim uzmanlarının profesyonelliği ile lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma uygulaması altında gerçekleştirilir. Çok özel çaplı cihazlar gerektiren Sakal Ekimi işlemini en iyi şekilde gerçekleştirebileceğiniz New Hairline Antalya Saç Ekim uzmanları sakallarınızın en doğal şekilde görünmelerini sağlayacak olan kıl köklerinin ekim açılarını da yine tam bir profesyonellikle ayarlayacaktır. Uzmanlarımızla çekinmeden görüşüp tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Genelde Hangi Durumlarda Sakal Ekimi İşlemi Tercih Edilir