Bıyık Ekimi

Bıyık Ekimi

Bıyık Ekimi Nedir?

Bıyık dediğimiz dudak üstü kılların erkeklere özgü bir görüntü oluşturduğu için, eksikliği bulunduğunda erkekler tarafından rahatsız edici bir durum olarak tarif edilir. Saç ve kaş gibi bıyık da kıl kökü nakli işlemine uygundur. New Hairline Antalya Saç Ekim merkezinde ihtiyaç duyulan kıl kökleri aynı şekilde saçların ense kısmından alınıp dudak üstü bölgesine ekilebilir. Bazı durumlarda bu bölgede yara ve ya kesik izi de bulunabilir. New Hairline Antalya Saç Ekim ekibi için Sakal Ekimi işlemi aracılığıyla bu izlerin tamamen kapatılması da mümkündür.

Bıyık Ekimi Nedir

Bıyık Ekiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Bir yandan bıyıkta doğal görüntüyü elde etmek gerekirken bir yandan da kıl köklerinin çok fazla yakın mesafede ekilmemesi büyük önem taşır. Diğer ekim işlemlerinde de olduğu gibi bu nakledilen köklerin birbirlerine çok yakın olmamaları gerekiyor. New Hairline Antalya Saç Ekimi Ekibi uzmanlarının tecrübelerine ve Saç ekiminde olduğu gibi Bıyık ekiminde de gösterdiği başarıya güvenerek bıyık ekim işleminizi rahatlıkla uzmanlarımızda yaptırabileceğinizi temin eder. Böylece kökler beslenip büyümek için yeterli alana sahip olacaklardır. Bıyık bölgesi yüzün tam ortasında bulunduğu için kullanılan mikro cihazlar ne kadar ince bir uca sahip olursa, estetik görüntünün başarısı açısından o kadar iyi olacaktır ve ekim işleminden eser kalmayacaktır. Tüm bu işlemleri gönül rahatlığıyla New Hairline Antalya Saç Ekimi merkezinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bıyık Ekiminde Nelere Dikkat Etmeli

Bıyık Ekimi Sonrası

Ekim işleminden sonra koyu kırmızı bir görüntü oluşur. Bu görüntünün sebebi çok ince çaplı da olsa deride kökler için açılan kanallardan akan kanların kuruması sonucu oluşan kan pıhtılarıdır. Ekim işleminin ortalama 24 saat ardından yapılabilen ilk yıkamadan sonra bu görüntü azalır ve bir hafta ila 10 gün sonra tamamen ortadan kalkmış olur. Kökler, New Hairline Antalya Saç Ekim uzmanları tarafından ihtiyaç duyulan bölgeye ustaca ekildikten sonra 3-4 günlük bir sakal görünümü sağlarlar. Kökler ekim işleminden sonra da bulundukları bölgede uzamaya devam etse de net ve doğal uzamış sonucu ancak 3-4 ay içerisinde belli olacaktır. Ekim işleminden yaklaşık 10 gün sonra alışılmış bir tıraş bıçağı ile tıraş işlemi bile uygulanabilir.

Bıyık ekiminiz ile ilgili New Hairline Antalya Saç Ekim Merkezinden fiyat bilgisi almak için sitemizin iletişim formunu ekte resimler olacak şekilde doldurup bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Bıyık Ekimi Sonrası