Fue Yöntemi

Fue Yöntemi

Saç Ekiminde FUE Yöntemi Nedir?

Foliküler ünite ekstraksiyonu anlamına gelen bu yöntem, foliküllerin, yani birden fazla saç teli barındırabilen kök birimlerinin çok özel çaplı üretilmiş mikro cihazlar kullanılarak zarara uğratılmadan alınması, serumlar içinde doğal ortamına uygun şartlarda muhafaza edilmesi ve ihtiyaç duyulan bölgelere yine ustalıkla açılan yuvalarına, yani kanallarına yerleştirilmesi işlemi olarak tanımlanabilir. New Hairline Antalya Saç Ekimi olarak ekibimiz FUE Yöntemine ustalıkla hakim olmakla beraber bu yöntem dışında hiçbir yöntemle çalışmamaktadır.

Her Şeyden Önce Tecrübe ve Ustalık

Hastalarımız açısından ve estetik açısından en memnun edici sonuçlar ancak FUE Tekniğiyle alınır çünkü hiçbir şekilde neşter ve ya iz bırakıcı başka bir cihaz kullanılmaz. İz bırakma riski yoktur fakat New Hairline Antalya Saç Ekim Merkezi olarak şu çok dikkat etmeniz gereken hususu eklemek isteriz:

Tecrübesiz ve amatör ellerde FUE yöntemi bile sizin için kötü sonuçlar doğurabilir. Saç köklerinin alındığı, kanalların kel bölgeye açıldığı sırada kullanılan cihazlar da elbette keskin cihazlardır. Uzmanlarınız eğer yeterince işine hakim değil ise, yine de size uygun başlıklar kullanmayıp sonrasında rahatsız edici görüntüler doğuracak bir işlem gerçekleştirebilir.

Saç Ekiminde FUE Yöntemi Nedir
Uzman Kadro New Hairline

Uzman Kadro New Hairline

New Hairline Antalya Saç Ekim ekibi olarak her bir uzmanımız bu konuda hastalarımıza rahatsız verici bir görüntüye sebep vermeme konusunda oldukça hassas davranıp profesyonelce bir FUE Tekniği ile ekim işlemini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle FUE Yöntemi çok faydalıdır kesinlikle katılıyoruz; fakat her işte olduğu gibi işinin ehli kişiler tarafından yapıldığı sürece bu böyledir.

Antalya Saç Ekimi olarak bu konuda iddialı olma cesaretini göstererek sizleri uzmanlarımızla tanışmaya davet ediyoruz.

Hastanemizde yapacağınız tüm ön görüşmeler ücretsizdir.