Ücretsiz Saç Analizi

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Mükemmellik, Yenilik, Güven!

Bilgilerinizi Online Konsültasyon yada Whatsapp üzerinden iletin, ücretsiz analiz ve bilgi alın.

Online Konsültasyon

Ücretsiz saç analizi yaptırmak için aşağıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurun. Sağlıklı bir değerlendirme için yakın tarihte çekilmiş fotoğrafları eklemeyi unutmayın.

Yüklemek istediğiniz dosyaları seçiniz.

Fotoğraflarınızı WhatsApp (+90 545 892 82 82) uygulaması ile de gönderebilirsiniz.

Son Teknoloji Ekipmanlar

Son Teknoloji Ekipmanlar

Saç ekiminde kullanılan teknoloji sürekli gelişmektedir ve Hair Med olarak biz de en yeni saç ekim teknikleri ve ekipmanlarıyla hizmet veriyoruz. Bu da operasyonların daha yüksek başarı oranıyla tamamlanmasını sağlıyor.

Kişiye Özel Tedavi Planları

Kişiye Özel Tedavi Planları

Her bireyin saç yapısı ve ihtiyaçları farklıdır. Biz, Hair Med'de hastalarımıza özel tedavi planları hazırlayarak onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Doğal Görünümlü Sonuçlar

Doğal Görünümlü Sonuçlar

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için en önemli kriterlerden biri doğallıktır. Biz, Hair Med'de, doğal saç çizgisi ve yoğunluğu sağlayacak ekim teknikleri kullanarak, hastalarımıza doğal görünümlü saçlar sunuyoruz.

Maksimum Konfor ve Güvenlik

Maksimum Konfor ve Güvenlik

Highly skilled dental team with a passion for excellencaHastalarımızın konforunu ve güvenliğini her şeyin üstünde tutuyoruz. Hair Med kliniklerinde steril koşullar, rahat bekleme odaları ve hastanın ihtiyaç duyabileceği her türlü desteği sağlıyoruz.e